Witaj w sklepie mobil3.pl

D-LINK - D-link DHP-500AV

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 99,00 zł Z podatkiem 121,77 zł
LUB

Krótki opis

D-Link DHP-500AV to adapter PowerLine AV umożliwiający rozprowadzenie sieci Ethernet z wykorzystaniem standardowego domowego okablowania elektrycznego.

D-LINK - D-link DHP-500AV

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

D-Link DHP-500AV to adapter PowerLine AV umożliwiający rozprowadzenie sieci Ethernet z wykorzystaniem standardowego domowego okablowania elektrycznego.

Sieć domowa wykorzystująca okablowanie elektryczne budynku
Przez proste podłączenie jednej karty PowerLine można przekształcić każde gniazdo sieci elektrycznej w punkt połączenia z siecią komputerową. DHP-P00AV umożliwia zatem współużytkowanie szybkiego połączenia internetowego oraz podłączanie do sieci domowej komputerów, odtwarzaczy HD, konsol do gier i urządzeń sieciowej pamięci masowej (NAS). Jest to również idealne rozwiązanie dla domu lub małego biura, w którym betonowe ściany, stropy między piętrami i inne przeszkody architektoniczne tłumią sygnał radiowy.

Transmisja z szybkością 500 Mb/s i funkcja QoS (Quality of Service)
Urządzenie D-Link PowerLine HD umożliwia transmisję danych z szybkością do 500 Mb/s, zapewnia więc wystarczającą przepustowość użytkownikom cyfrowego domu, którzy dzięki podłączeniu się do standardowego gniazda sieci elektrycznej mogą korzystać z Internetu i gier oraz przesyłać wideo, muzykę i głos. Oprócz tak wysokiej przepustowości D-Link PowerLine Homeplug AV oferuje wbudowaną funkcję Quality of Service (QoS), która określa priorytety pakietów danych, co poprawia strumieniową transmisję HD wideo i audio oraz jakość gier online i rozmów VoIP.

Wygodne podłączanie
Do urządzenia D-Link PowerLine Homeplug AV można podłączyć przełącznik lub bezprzewodowy punkt dostępowy, co umożliwia podłączenie do sieci wielu urządzeń nawet w najbardziej odległych punktach budynku.

Ponadto oferuje ono szyfrowanie 3DES, co zabezpiecza połączenie i chroni dane przed dostępem osób nieuprawnionych. Można je łatwo skonfigurować za pomocą przycisku z boku urządzenia. DHP-P500AV może działać w trybie oszczędzania energii. Jeżeli dane nie są wysyłane ani odbierane przez określony czas, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb uśpienia, w którym pobór mocy jest mniejszy.

 

http://www.mobil3.pl/media/catalog/product/d/h/dhp500ava1imagehside.png

Informacje dodatkowe

Uszkodzenie Nie dotyczy
Marka Nie dotyczy
Klasa Produktu Klasa D
Gwarancja Sprzedawcy 3 miesiące
Stan produktu Towar pochodzi hurtowni zagranicznej. UŻYWANY. Możliwe ryski. Testowany sprawny w 100%.
Stan opakowania Zastępcze opakowanie. W zestawie to co na zdjęciach u dołu aukcji. 1 sztuka. Kompatybilny z większością urządzeń PLC 500MB.
Strona WWW Nie
sku P5-29
EAN Nie dotyczy
Typ produktu Adapter sieciowy
Kod produktu Nie
Inne informacje Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.