Witaj w sklepie mobil3.pl

LOGITECH - Logitech G600 [D]

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 175,00 zł Z podatkiem 215,25 zł
LUB

Krótki opis

Dzięki 20 przyciskom mysz Logitech® G600 MMO Gaming Mouse jest najbardziej elastyczną i prostą w obsłudze myszą pozwalającą na osiągnięcie najwyższego poziomu we wszystkich grach MMO.

LOGITECH - Logitech G600 [D]

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Szczegóły

ogitech prezentuje nowość z linii produktów G-Series: Logitech G600 MMO Gaming Mouse, wysoce konfigurowalną i intuicyjną myszkę, specjalnie zaprojektowaną dla graczy MMO. Kontroler posiada 20 przycisków – w tym 12 przycisków pod kciuk, podzielonych na dwie grupy po 6 przycisków, na precyzyjnie zaprojektowanym panelu – wszystkie są łatwo dostępne do wygodnego i bezwzrokowego nawigowania podczas szybkich akcji.

Dzięki trzem domyślnym profilom – dwóm dedykowanym rozgrywkom MMO oraz jednemu zarezerwowanemu dla pozostałych gier – urządzenie jest gotowe do akcji od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności instalowania sterowników. Dodatkowo, rozwiązanie G-Shift podwaja liczbę aktywności, które można podpiąć pod którykolwiek z przycisków funkcyjnych. Jak wszystkie produkty G-Series, myszka G600 jest wyposażona w pełni programowalne przyciski, dzięki czemu gracze mogą tworzyć własne komendy i zachowywać te konfiguracje na wbudowanej pamięci urządzenia.
Dla dodatkowej personalizacji wprowadzono w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB. W G600 można wybrać jeden z 16 milionów dostępnych kolorów do podświetlania wybranego profilu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział jaka konfiguracja myszki jest aktualnie aktywna.

 

Producent Logitech
Rodzaj połącznia Przewodowy
Złącze USB
Liczba przycisków 20
Programowanie przycisków Tak - możliwość zapamiętania do 3 ustawień
Rolka przewijania Tak
Sensor Laserowy
Długość przewodu (m) 2 m
Rozdzielczość CPI / DPI od 200 do 8200 dpi
Wymiary 118 mm x 75 mm x 41 mm
Kolor Czarny
Waga 133 g
Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Informacje dodatkowe

Funkcja G-Shift
Konfiguracja podświetlenia panela kciukowego na 16 mln kolorów
Odświeżanie położenia: 1000 razy na sekundę
Wytrzymałość przycisków: 20 milionów kliknięć
Wytrzymałość stopek: 250 kilometrów

 

Spraw, by była Twoja

Chcesz zmienić ustawienia domyślne? Chcesz napisać bardziej skomplikowane makra i skrypty niż zaoferowane fabrycznie? Pobierz program Logitech Gaming Software i dopasuj ustawienia do perfekcji.
Inteligencja pokładowa

W układach myszy zapisane są trzy profile. Dzięki temu możesz przełączać informacje o konfiguracji przycisków, śledzenia i podświetlenia bez konieczności podłączania komputera i pobierania oprogramowania.
Funkcja G-Shift

Przypisanie funkcji G-Shift do przycisku myszy G600 dwukrotnie zwiększa liczbę funkcji dostępnych pod innymi przyciskami, oferując niespotykaną do tej pory elastyczność i moc.
Zmiana DPI podczas gry

Gdy potrzebujesz precyzyjnego celowania, wystarczy, że przypiszesz przycisk DPI Shift do szybkiej zmiany wartości DPI. Gdy zostaniesz zwolniony z obowiązków snajpera, możesz wrócić do normalnego ustawienia. W każdym profilu można ustawić pięć poziomów DPI.
Zbudowana z myślą o odległości

Mysz G600 została zaprojektowana tak, aby pozwalać na wielogodzinne rajdy, bitwy PVP lub zwyczajne zdobywanie doświadczenia. Każdy przycisk został pomyślany tak, aby zmniejszał zmęczenie i pozwalał unikać przypadkowych naciśnięć.
Laserowe śledzenie ruchów

Czujnik laserowy myszy G600 potrafi równie precyzyjnie wykrywać zarówno najmniejsze drgania, jak i szybkie ruchy.
Wytrzymałość sprawdzona w boju

Trzy duże przyciski główne powinny wytrzymać 20 milionów kliknąć. Sprawdziliśmy to, klikając trzy razy na sekundę, przez całą dobę i cały tydzień i prawie trzy miesiące. Koniec z nieprawidłowymi kliknięciami.
Odświeżanie położenia co 1 ms

Zapomnij o opóźnieniach. Szybkość odświeżania myszy G600 gwarantuje, że wszystkie kliknięcia i ruchy zostaną natychmiast przesłane do gry. Tysiąc raportów na sekundę oznacza maksymalne wykorzystanie szybkości transmisji komputera.
Pleciony kabel USB

Elastyczny kabel USB o długości 2 metrów jest owinięty dodatkową tkaniną zapewniającą wyższą trwałość i bardziej atrakcyjny wygląd. Dołączony zaczep z pętelką pozwala utrzymać porządek przy myszy.
Śliska stopka

Bardzo śliska stopka zdecydowanie zmniejsza ilość pracy, którą musisz włożyć, aby przesunąć mysz. Oznacza to mniej zmęczenia podczas dłuższych sesji z grą

 

Informacje dodatkowe

Uszkodzenie Nie dotyczy
Marka Nie dotyczy
Klasa Produktu Klasa C/D
Gwarancja Sprzedawcy 3 miesiące
Stan produktu Powystawowa. Używana. Sprawna w 100%. Widoczne ślady użytkowania na spodzie myszki. Góra w stanie IDEALNYM.
Stan opakowania Oryginalne opakowanie, było otwierane a więc nie jest w idealnym stanie. Komplet wyposażenia. Patrz foto u dołu strony.
Strona WWW Nie
sku P16-128
EAN Nie dotyczy
Typ produktu Myszka
Kod produktu Nie
Inne informacje Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.