Witaj w sklepie mobil3.pl

LOGITECH - Logitech k230

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 29,00 zł Z podatkiem 35,67 zł
LUB

Krótki opis

Maleńka klawiatura, która zapewnia zabawę u podstaw i wszystkie standardowe klawisze. Niezawodne połączenie bezprzewodowe o dużym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi typu „podłącz i zapomnij” Logitech Unifying oraz dwuletnia żywotność baterii.

LOGITECH - Logitech k230

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Maleńka klawiatura, która zapewnia zabawę u podstaw i wszystkie standardowe klawisze. Niezawodne połączenie bezprzewodowe o dużym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi typu „podłącz i zapomnij” Logitech Unifying oraz dwuletnia żywotność baterii.

             
 

Znacznie mniej miejsca, te same klawisze

Niewielka klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, ale nadal posiada wszystkie standardowe klawisze, więc możesz robić to co kochasz tak samo łatwo jak zwykle.

    Zaawansowana łączność bezprzewodowa 2,4 GHz

Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na wygodnej sofie. Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.

             
 

Dowiedz się więcej o technologiach łączności bezprzewodowej firmy Logitech.

Miniaturowy odbiornik może być stale podłączony do laptopa. Ponadto można łatwo dodać zgodną mysz, klawiaturę lub klawiaturę numeryczną — bez konieczności podłączania wielu odbiorników USB.

   

128-bitowe szyfrowanie AES

Informacje przesyłane między klawiaturą a odbiornikiem są chronione za pomocą jednego z najlepszych dostępnych mechanizmów szyfrowania transferu danych.

             
 

Dwuletnia żywotność baterii

Dzięki przedłużonej żywotności baterii i automatycznemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz przez lata na bieżąco aktualizować Facebook, pisać listy oraz recenzje Yelp, nie martwiąc się o ładowanie baterii.

   

Zgrabna, niewielka konstrukcja

Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury zapewniają dodatkowy element konstrukcyjny, pozwalając wymieniać kolor na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.

             
 

Prosta instalacja typu „plug and play”

Konfiguracja nie może być łatwiejsza — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.

   

Bardzo ciche klawisze klawisze

Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania.


 

 


Informacje dodatkowe

Uszkodzenie Nie dotyczy
Marka Nie dotyczy
Klasa Produktu Klasa B/C
Gwarancja Sprzedawcy 3 miesiące
Stan produktu Leżak magazynowy. Testowane - sprawne w 100%. Niemiecki układ klawiatury, można swobodnie zamieniać przyciski. Zachowane QWERTY. Różnice w porównaniu do polskiego układu bardzo małe.
Stan opakowania Oryginalne opakowanie, było otwierane a więc nie jest w idealnym stanie. W zestawie to co na zjdęciu u dołu strony. Brak niebieskiego plastiku.
Strona WWW Nie
sku P5-194-2
EAN Nie dotyczy
Typ produktu Klawiatura bezprzewodowa
Kod produktu k230
Inne informacje Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.