Witaj w sklepie mobil3.pl

NORTON - Norton Internet Security For Mac

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 49,00 zł Z podatkiem 60,27 zł
LUB

Krótki opis

Norton Internet Security For Mac

NORTON - Norton Internet Security For Mac

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Norton Internet Security 2013 to:

 • Powstrzymywanie wirusów, programów typu „spyware” i kradzieży tożsamości w Internecie. Norton Internet Security z pięcioma opatentowanymi warstwami ochrony szybko i precyzyjnie wykrywa i eliminuje niemal wszystkie zagrożenia.
 • Bezpieczne korzystanie z sieci WWW, sklepów internetowych, stron banków oraz serwisów społecznościowych. Skanowanie wiadomości e-mail i wiadomości z komunikatorów internetowych w poszukiwaniu wirusów, podejrzanych łączy, zainfekowanych załączników oraz innych zagrożeń, zanim zostaną otwarte przez użytkownika.
 • Bezpieczne wykonywanie w sieci ulubionych czynności bez zakłóceń i spadków wydajności komputera. Dzięki szybkiemu skanowaniu, przeprowadzanemu w tle rozwiązania Norton zapewniają wysoką wydajność i nie przeszkadzają w pracy lub zabawie.
 • Ochrona dzieci w Internecie dzięki wielokrotnie nagradzanemu programowi Norton Online Family™. Monitorowanie stron odwiedzanych przez dzieci, pozwalające na kontrolowanie ich aktywności online i blokowanie dostępu do nieodpowiednich serwisów.
 • Szybkie przygotowanie do pracy dzięki błyskawicznej konfiguracji i łatwym w obsłudze funkcjom — działanie w każdym miejscu sieci i obsługa za pomocą jednego kliknięcia.

Zabezpiecz się przed działaniami cyberprzestępców, dzięki pięciu warstwom inteligentnej ochrony, które skutecznie wykrywają i eliminują zagrożenia jeszcze przed ich przedostaniem się do komputera. Pakiet Norton Internet Security działa w tle, nie przeszkadzając w pracy ani w rozrywce, a jednocześnie umożliwiając dostęp do wielu innych przydatnych funkcji:

 • Norton Protection System z pięcioma opatentowanymi warstwami ochrony szybko i precyzyjnie wykrywa oraz eliminuje zagrożenia.
 • Warstwy ochrony sieciowej powstrzymują zagrożenia pochodzące z Internetu, zanim przenikną do komputera.
 • Technologia SONAR oparta na analizie zachowań i całodobowe monitorowanie zagrożeń przewidują, wykrywają i eliminują najnowsze zagrożenia na podstawie podejrzanej aktywności komputera.
 • Warstwa usuwania zagrożeń wyszukuje i eliminuje zagrożenia, które są często pomijane przez mniej zaawansowane produkty. Realizowane w „chmurze” usługi Norton Management umożliwiają naprawę, aktualizację i odnawianie subskrypcji pakietu Norton Internet Security przez Internet za pomocą kilku kliknięć. Usługi te zapewniają połączenie w jednym miejscu funkcji ochrony Norton dostępnych dla innych urządzeń, takich jak: smartfon, tablet czy komputer Mac.
 • Zawsze aktualna wersja produktu. Norton automatycznie pobiera ważne aktualizacje przez cały rok. Najnowsza wersja instalowana jest bez potrzeby wykonania jakichkolwiek czynności przez użytkownika. Program Norton Identity Safe zapisuje, zabezpiecza i automatycznie
  wprowadza nazwy użytkownika i hasła.
 • Usługa Norton Safe Web for Facebook skanuje wiadomości w serwisie Facebook pod kątem niebezpiecznych łączy i stron oraz zainfekowanych plików do pobrania.
 • Zarządzanie kontrolą rodzicielską umożliwia dostęp do usługi Norton Online Family z poziomu oprogramowania Norton Internet Security.
 • BEZPŁATNE, całodobowe wsparcie techniczne umożliwia uzyskiwanie pomocy i odpowiedzi za pośrednictwem telefonu, rozmów internetowych.
 • Technologia ochrony przed atakami typu „phishing” blokuje fałszywe strony internetowe, których oszuści używają do kradzieży pieniędzy, haseł i tożsamości użytkowników.
 • Technologia Insight poprawia wydajność, dzięki identyfikacji bezpiecznych plików i skanowaniu tylko nieznanych zasobów.
 • Usługa Norton Safe Web zapewnia aktywną ochronę podczas korzystania z Internetu, ostrzegając przed niebezpiecznymi lub fałszywymi stronami w wynikach wyszukiwania i blokując dostęp do nich.
 • Ochrona przeglądarek zabezpiecza użytkownika, sprawdzając i blokując zagrożenia pochodzące z sieci podczas uruchamiania przeglądarki oraz skutecznie powstrzymując je przed wyrządzeniem szkód.
 • Funkcja Download Insight 2.0 chroni przed instalacją niebezpiecznych programów, informując użytkownika o ich niestabilności i niekorzystnym wpływie na działanie komputera.

 

WERSJA FRANCUSKA - PRAWDOPODOBNIE MOŻNA ZMIENIĆ JĘZYK NA ANGIELSKI - WERSJA BOX Z KLUCZEM I LICENCJĄ

Informacje dodatkowe

Uszkodzenie Nie dotyczy
Marka Nie dotyczy
Klasa Produktu Klasa C
Gwarancja Sprzedawcy 3 miesiące
Stan produktu Wyprzedaż zagraniczna. Leżak magazynowy. Stan bardzo dobry. Testowany, sprawny w 100%. Wersja francuska - prowdopodobnie mozna zmienic jezyk na angielski - nie sprawdzalismy. Wersja BOX z DVD wraz z kluczem.
Stan opakowania Opakowanie oryginalne, było otwierane, a więc nie jest w stanie idealnym. Komplet wyposażenia. Patrz foto u dołu strony. Brak instrukcji PL.
Strona WWW Nie
sku P14-27
EAN Nie dotyczy
Typ produktu Oprogramowanie ANTYWIRUSOWE
Kod produktu Nie
Inne informacje Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.